Iveta Radičová odvolila:-)

iveta-radicovaFoto: Topky

Advertisements

21 responses to “Iveta Radičová odvolila:-)

 1. Ty si naša kralovna,kralovna ciganov

 2. NextApache

  No, jeden hlas by mala, pokial nevolila Gašparoviča, tak ako väčšina.

 3. smola NextApache – ma aj moj hlas

 4. dominiccka

  uvidí sa či je na Slovensku viac …,alebo viac inteligentych:)))))ja som volila Radičovú,lebo patrím k tej druhej skupine:)))dúfam,že ma za to nezavrú:))))

 5. volitelmensiehozla

  Sranda akí sú ľudia naivní a netolerantní voči iným názorom a ľuďom. Tvrdiť, že práve ja patrím k inteligentnejšej časti obyvateľstva len preto, lebo zastávam určitý názor je smiešne. Inteligencia je moja milá niečo úplne iné ako príslušnosť k nejakému názorovému prúdu. Inteligencia sa dedí, je zapísaná v génoch. Takže ak si inteligentná, tak je to preto, lebo si mala inteligentných predkov ;-)

 6. NextApache

  No, zabalte tento volebný cirkus SDKÚ a SMK. Je to jasné. Dzurinda s maďarskou iredendou neuspeli. Ani tí hlupáci, čo im pomáhali.

 7. Jednu bitku sme prehrali, vojna proti Ficovi a jeho kumpánom na všetkých frontoch pokračuje priatelia!

 8. hahaa vasa propaganda nefunguje bazeni.Ziadny dennkik sme vam volby nevyhra a ani vasi dvorni polizologovia kusy a meseznikov.
  Dostali ste to co si zasluzite.
  Kandidatka celebrit,modeliek a smotanky..
  zivot je ale o uplne niecom inom.

 9. radicovej restekp! a z vas ostanych je mi na grc…

 10. nechápem čo sa tu odbavuje každý eunuch, je vidieť na ktorej strane smrdí arogancia :)
  Zachovať si ako jediná politickú úroveň a česť a získať taký krásny výsledok s novou tvárou proti starým známym firmám a ich slepej útočnej úderke…to je úspech, gratulujem a dúfam, že sa bude v politike dariť..podpora ostáva a dúfam, že tak ako ste oponentom nastavili svojím prístupom zrkadlo pred voľbami(čo neocení každý), budete ho nastavovať aj naďalej.

 11. volitelmensiehozla

  Kandidát ako Radičová, ktorého podporuje neustála mediálna nestrannosť a demagógia môže vyhrať až o niekoľko rokov, keď vymrú všetky generácie, ktoré neboli vychovávané na súčasnej forme mediálneho vymývania mozgov a neustálej propagácie slaboduchosti a potláčania skutočných ľudských a spoločenských hodnôt. Vyhrá až vtedy, keď budú vo väčšine dnešní mladí a ich nástupcovia. Ono to raz príde a my, ktorí vidíme pravdu už nič nezmôžeme a darmo budeme voliť menšie zlo (ak bude vôbec nejaké)…

 12. volitelmensiehozla

  pardón, mediálna zaujatosť tam malo byť, ráno som mal ešte zalepené oči. Tak ako ich majú dnes ľudia zalepené celé dni a roky…

 13. Radicovej hamba ! ! ! Zastupuje najvacsi politicky bordel Slovenska ! ! ! A veru dobre jej tak ! ! ! Keby nebolo madarov a ciganov, tak ju nikto nevolí ! ! !

 14. Ako neviem, neviem, reči jak koza bobkov, ale činy nikde(pán Gašparko!) Komunisticke zmýšľanie(Gašparovič, Schuster….a spol). Gašpar sľubuje nemožne, aj tak z toho čo by mohol urobiť urobí ešte väčšiu piču! On pozná Slovensko iba po Žilinu, a tam to končí…. Východ je kde pán prezident? …. hmmmm…. mala vyhrať Iveta! Mladý a múdry rozum, a je to žena, a nie ďalší tuctový senilný pán, čo aj tak, zachvilu skape, a pred smrtou nedopraje nám, ale iba sebe, toľko môj názor! Iveta, ešte isto neskončila! To je človek, čo by mal byť na hrade!

 15. VincoBach vážne je Iveta Radičová hanbou a zastupuje politický bordel SR? nemyslíte, že ste si to trochu pomýlili?!!..pretože rómovia sú totižto volická základňa pána Gašparoviča..poslať kamión jedla na lunik IX alebo vyhlásiť sútaž, že kto dá Gašparovičovi hlas môže vyhrať auto…..takým spôsobom si kupovať voličov sa Vám zdá normálne?!!mali by ste porozmýšľať nadtým, čo za nezmysel ste napísali…

 16. Pre VincoBach:
  Ako môžeš takto rozprávať o maďarov a o cigánov ,ale hlavne o maďarov ,čo ty nemáš srdce,či čo?Aj maďari sú len ľudia.Podľa mňa táto vláda čo je teraz hlavne s Jánom Slotom a s Ficom , a ten Gašparovič títo traja králi stále klamú,slubujú všetko,a sú veľmi zamislený a robia vždy konflikt medzi maďarmi a slovákmi.A to všetko ,ten nespokojnosť medzi maďarmi a slovákmi tá Slota začala,veru,veru… A to je pravda. A kým Gašparovič bude prezindentom na Slovensku nebuďe spravodlivosť.

 17. prezident Ivan Googlovic :)))))))

 18. Hm to sa tu budete do kedy navzajom osocovat…?
  Ale neda mi to pripomenut, ze sme stratili moznost mat prezidenta so SRDCOM!!
  Ivetka, aj tak gratulujem…

 19. NextApache

  Hehehe, Radičová má srdce? Na pravej strane, že? A Gašpar na ktorej?
  Myslím, že Dzurinda teraz dá Radičovú zmraziť a vyberie ju z mraziaka za 5 rokov. Ona bola len jeho bábka, ktorá bola neúspešná. Včera som počul, že prezident má najväčší význam v tom, že je SYMBOLOM moci. A tento symbol chcel aj Dzurinda a Fico oň nechcel prísť.

 20. …drahí moji “Radičovci”. Aj ja síce viem, že aj maďari a cigáni sú tiež ľudské bytosti, ale keby si tí rómovia išli radšej voliť do Indie a do Rumunska. Tam sú medzi svojimi.

  Tu by totiž, keby vyhrala Radičová, nastala cigánska “DYG – TATÚRA” ! ! !. Maďari by sa mali ako prasatá v žite, a stará dobrá Slovač by sa mohla odsťahovať leda ak na Kamčatku…..

  …..a vo tom to je…..

 21. …a ešte niečo. Do tejto s prepáčením “hovadsky trápnej” kampane, vrazila x-násobne väčšie peniaze ako Gašparovič. Veď sa na to pozrite aj z iného pohľadu: Keby ste boli na Kramárovom mieste, tak by ste nebrali tých neviemkoľko tisíc za to, aby ste sa s ňou odfotili, vrazili jej všade propagovaný podpis, a nahrali jej tú nemožnú frázu “Moja reč”?

  …možno sa zdá, že zastávam Gašparoviča, ale aj ten je mi ukradnutý. Akurát ma štve, že hentá metla od Radičov, “podebilnila” toľkým ľuďom hlavy.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s