Rešpektujeme výsledok a ďakujeme

Občianska kampaň Moja prezidentka rešpektuje volebnú porážku. Blahoželáme Ivanovi Gašparovičovi k víťazstvu v druhom kole. Prezident vyhral o jedenásť percent. Pani Iveta Radičová dosiahla skoro milión hlasov.

Sme smutní, ale nie zúfalí a rozhodne neroníme krokodílie slzy:-) Ďakujeme všetkým, ktorí využili svoje občianske právo a volili, aj tým, ktorí našu kampaň podporili. Volebná účasť dosiahla až 52 percent.

Prezidentské voľby prepísali históriu politickej reklamy na Slovensku. Nikdy predtým nevznikalo toľko dobrovoľníckych iniciatív, blogov, výziev a neorganizovalo sa toľko spontánnych podujatí. Aj finančné príspevky od jednotlivcov prekonali rekordy. Flašíkovský korupčný model propagandy, ktorý vyrábal za štátne peniaze z vody akurát tak zriedenú šofolu, vystriedali sociálne siete prepájajúce svet a prostredníctvom nich priama komunikácia s voličom. No za technológiami stoja opäť iba ľudia – oni rozhodli. 

Kampaň Moja prezidentka sme robili z vlastného rozhodnutia, neplatila nás nijaká politická strana ani nezisková organizácia.

volby2

Advertisements

38 responses to “Rešpektujeme výsledok a ďakujeme

 1. volitelmensiehozla

  “Našťastie” Slováci zvolili zlodeja a nie možnú vrahyňu…

  Otázka: Keby ste vtedy mohli rozhodnúť, či povolíte prelety lietadiel NATO, súhlasili by ste?

  Odpoveď Ivety Radičovej: „…súhlasila by som s tým.“

  :: rozhovor v deníku SME

  http://volby.sme.sk/c/4367209/radicova-navrhovala-som-vladu-sdku-a-smeru.html

 2. Bohuzial kampani pani Radicovej chybala koncovka…. Bolo to ako predlzenie v hokeji v ktorom nedokaze sympaticke muzstvo uz dat gol. Po prvom kole som ocakaval sustredeny finis a tlak, dockali sme sa vsak nepochopitelneho taktickeho vyckavania a super nelenil. Urobil “vsetko”, lebo je “vsetkeho schopny”. Ako to dopadlo je nam vsetkym zname. Skoda!

 3. No, v podstte vyhral ten koho si zvolila väčšina Slovákov, tak asi to tak má byť.

 4. Iveta Radicova za tych niekolko rokov v politike spravila viac ako Gasaprovic za niekolko desatroci. Je sice velka skoda, ze nevyhrala volby, ale aj tak ako poslanec NR SR spravi viac ako debil na hrade. Prajem vela stastia pani Radicova!

 5. Chcem sa poďakovať tímu mojaprezidentka.sk, urobili ste kus dobrej práce, cením si to a ďakujem Vám. Prajem veľa štatstia Vám i pani Radičovej

 6. Pani Radičová, gratulujem Vám k obdivuhodnému počtu hlasov. Napriek volebnej prehre je nespochybnitelné, že sa týmto výsledkom začala nová epocha schohpnej slovenskej opozície. Apelujem týmto na predstavitelov opozície, aby túto podporu obcanov vyuzili racionálne a pragmaticky a hlavne v dlohodobý prospech obcanov… Bolo by trestuhodné zahodit túto šancu ješitnými škriepkami o stranícke pozície. Zásluhy a účasť Mikuláša Dzurindu na napredovaní Slovenska sú nespochybniteľné. Totho človeka si veľmi vážim a želám si aby svojimi názormi a intelektom aj nadalej opvlyvnoval politické dianie. Pevne verím, ze v SDKU nájdu múdre a prospesné riešenie, ako takmer milion hlasov pretavit do reality a ukázať ľudu, že sa dá robiť nová, slušná a čistá politika.

 7. Gratulujem pani Radičovej ku krásnemu výsledku! Ten milión hlasov mohol byť ešte rozšírený o tisíce hlasov Slovákov v zahraničí, ktorým bolo uprené právo voliť. Nič to však nemení na skutočnosti, že sme konečne mali možnosť vidieť, na akej “úrovni” je naša spoločnosť. Ešte treba veľa času a trpezlivosti. To, čo sme videli a počuli tesne po voľbách a ešte aj dnes v rôznych reláciách ako reakciu pána prezidenta a koalície, je len potvrdením toho, že zmena je nevyhnutná!!! Pre mňa zostáva prezidentom p. Radičová:-)

 8. Nesmierne by ma zaujímalo, ako mohol ten človek zvíťaziť. Neviem vo svojom širokom okolí o nikom, kto ho volil. Už dávnejšie som preferoval p. Ivetu ako prezidentku, ale počas dvoch týždňov medzi prvým a druhým kolom volieb ma len utvrdili v mojom presvedčení. Mal som to šťastie sa aj osobne stretnúť s p. Radičovou, bolo to ešte mimo kampane, a som si istý, že by vniesla do prezidentského paláca niečo, čo v ňom jednoznačne chýba. Slušnosť, otvorenosť, čestnosť a charizmu. Žiaľ, slováci si zrejme nevedia dosť dobre vážiť tieto hodnoty, ktoré by mali “zdobiť” hlavu štátu. Novozvolený človek tieto hodnoty postráda a v posledných dvoch týždňoch potvrdil, že nie je nádej ani na to, aby sa k nim čo i len priblížil. Milá pani Radičová, o 5 rokov Vám svoj hlas dám opäť.

 9. Apropo pani Radičová … znovu Vás radi privítame aj s Jankom na plaveckých pretekoch v Nových Zámkoch.

 10. Matko z Bratislavy

  konecne priznajte, ze Ste prehrali a pomaly sa rozidte. Radicova prehrala a ma dve moznosti- odist navzdy z verejneho zivota a stat sa mniskou v lesnom klastore alebo sa pustit do boja na zivot a na smrt vo vedeni Sdku. myslim, ze je aktualna ta druha moznost.

 11. Je mi z toho smutno, no zároveň je to pre Nás výzva, ale až o päť rokov. Ja verím, že mladí ľudia sa preberú. Pozdravujem pani Radičovú a želám veľa šťastia, zdravia a úspechov ako bol tento.
  S úctou

 12. Treba tu predovšetkým priznať, že nejde o prehru p. Radičovej. Ale to, bohužiaľ, jej odporcovia nikdy nepochopia:-) Je to smutné, ale najmä pre nich, nie pre nás.

 13. je mi to uprimne luto, ze sme nevyhrali….vsetci sme boli smutni, sklamani z vysledku…ze nas nebolo viac ….

 14. ..ale raz to dokazeme…!

 15. Bolo nás takmer milion a to znamená, že konečne začíname uvažovať. Nie všetko čo sa blýska je zlato a nie všetko čo sa s úsmevom na tvári prisľúbi sa aj splní. P. Radičová je dáma, ktorá aj prehru zvládla s noblesou jej vlastnou a bez invektív. Aj tak nám blahoželám, je nás už milión. A dúfam, že sme pri volebným urnách nestáli v takom množstve naposledy.

 16. ..ale raz to dokazeme…pan prezident Googlovic :)))

 17. Matko z BA

  nedokazete, annie. a mimochodom, ten kto casto dava smajliky, je pre mna dusevny mrzak. taky recyklovany kelimok na colu z Mc Donalds. ale inak nic proti fast foodu. muffiny su fajn. len Ty nie, annie…..

 18. ferovy pristup, ucta k superovi na urovni, respektovanie pravidiel, rozvaha. spravili ste na mna dojem i ked nezdielam Vase nazory. respect !

 19. Slovensko má prezidenta, akého si zaslúži. Je to realita. Viac je tých, čo patria k spodine. Zatiaľ.
  Človek, ktorý cíti sociálne , by mal byť dávno v dôchodu a neblokovať miesto mladším. Ten to ale ťažko pochopí.

 20. Takže, trochu pateticky povedané – opäť raz lož a nenávisť zvíťazila nad pravdou a láskou. A Slovensko sa za to dočkalo zaslúženej odmeny – starého (.)uja. Ale starý ujo a jeho komplici by si mali zapamätať, že nás už bol bezmála milión. A nabudúce nás bude ešte viac.
  Preto dúfajme, že je to posledný triumf červeného Robertka, vyhrážajúceho sa so svojou “typickou noblesou”, tesne po ohlásení výsledkov volieb novinárom, žilinského ožrana, ktorý popri počítaní nakradnutých miliónov dlhé roky zamoruje Slovensko nenávistnými výplodmi svojho prepitého mozgu a kysuckej nány, už pridlho prskajúcej produkty svojich jedových žliaz na príliš ľahkoverných obyvateľov našej krásnej krajiny. A jedno malé pounačenie na záver – byť príliš tolerantný k netolerantným sa nikdy nevypláca. Vždy to totiž zneužijú.

 21. Gratulujem I.Radičovej dôstojnej volebnej kampani a k výbornému výsledku. Rešpektujem výsledky volieb a preto gratulujem k zvoleniu aj staronovému prezidentovi I.Gašparovičovi. Veľmi rada by som sa ho opýtala, či v zmysle svojho hesla “Cítim sociálne, myslím národne” podá do parlamentu novelu zákona o zrušení hornej hranice odvodov pre všetkých politikov vrátane seba. Myslím si, že prezident je prvý medzi rovnými a ako SOLIDÁRNY PREZIDENT by mal rovnakým percentom zo svojho platu prispievať do sociálnej poisťovne a to hlavne do SOLIDÁRNEHO FONDU ! Prečo by mal chudák – občan s názkym príjmom prispievať do fondu solidarity väčším percentom ako pán prezident ? Prezident má plat (podľa údajom z min. roku) 242 tis., horná hranica odvodov spôsobuje, že z vyše 80 tis. už pán prezident odvody neplatí !!!! Okrem toho má vyše 40 tis. mesačne nezdanené paušálne výdavky !!!!

 22. Áno, Gabra, súhlasím. Pána prezidenta čaká ešte veľmi ťažké obdobie, v ktorom bude musieť dokázať svoje sociálne cítenie. Voľby sa síce skončili, ale ľudia nezabúdajú. Rečniť dokáže každý. Teraz má pán prezident jedinečnú šancu ohradiť sa voči všetkým “nepriateľom” a ukázať sa. “Za mňa hovoria činy, nie reči iných”. Tak smelo do toho!!!! Britská kráľovná už tu bola (tá naše sociálne problémy nevyrieši), teraz sú na rade ďalšie kroky! Čakáme.

 23. Ján Benčík

  Som trochu smutný, ale na základe poznania reálií našej krajiny som nič iné nečakal. Snáď iba o niečo tesnejší výsledok. Napriek tomu blahoželám pani Ivetke Radičovej a ďakujem jej za tú trochu nádeje, ktorú nám všetkým dala. Pochopiteľne jej aj naďalej držím palce a prajem všetko dobré. A ďakujem aj pánovi Michalovi Hvoreckému a celému tímu moja prezidentka sk., ktorý obetavo a nezištne vytvoril priestor na obcovanie ľudí dobrej vôle.

 24. Ja sa chcem poďakovať za Vašu kampaň. Bola veľmi inšpiratívna. A naozaj jedinečná…

 25. obdivuhodná žena, do budúcna držím všatky palce, hlavne, že tento neúspech neodradí voličov, ktorí verili a teraz sú sklamaní.

 26. …”hlavne dúfam… ;)

 27. Už je bububu na ta3, pozor na to!!!! dnes nebudem ani spať, možno na mňa z chladničky vyskočí maďarský extrémista. Toto je naozaj vrchol strašiť ľudí a pokračovať v tej nechutnej hre, ktorá pred voľbami absolútne nikoho nezaujímala. Troška sebareflexie, pán Fico! Objektivita nie je synonymom chvály a obdivu, objektivita zahŕňa aj kritiku. A keď je príčina kritizovať, tak sorry. Všetci sú na svojom mieste, Gašparovič v paláci, Fico vo vláde, tak prečo taká nervozita??? Čoho sa bojíte?

 28. Gratulujem p. Gašparovičovi k víťazstvu! A taktiež gratulujem k priamemu priznaniu sa na ČT24, že sa nedištancuje od SNS ani od žiadnych výrokov p. Slotu. Na upozornenie moderátora, že p. Slota mal aj vulgárne poznámky na adresu maďarskej menšiny, zareagoval náš prezident (skúsený a uznávaný politik), že on nevie o žiadnych vulgárnych vyjadreniach, že p. Slota má vždy opodstatnené reakcie a hlavne si váži maďarskej menšiny:-) Už dlho som sa tak nepobavila! Škoda, že nie som Maďarka, hneď by som sa vybrala do Žiliny objať sa s Jankom.

 29. red spirit of slovakia

  tato stranka este funguje? co do ameriky zo slovenska nosi spravy postovy holub, alebo co? asi tam este nedoletel:)))))) tak, co napisat… mili moji lepsi, krajsi, mudrejsi, vzdelanejsi, bohatsi, spravodlivejsi spoluobcania!!!!!!! pisem vam ja, nevzdelany, hlupy, nespravodlivy, zakomplexovany, chudobny grazel, volic pana prezidenta. napada ma jedno. napriek tomu, ze opozicia nasadila do volieb svojho najpopularnejsieho cloveka, k vyhre sa ani len nepriblizila… co na to vravite? slovaci odmietli neoliberalizmus, odmietli svetoobcianstvo, odhalili klamstvo a pretvarku. tesime sa na 12. juna. pekny den, smutne modre tvare!!!!!

 30. nie je toto nejaký úryvok z dedinského zhromaždenia v 19. storočí??

 31. Je mi velmi lúto za Ivetu Radičovú,ale gratulujem mu. :) :)

 32. Môja kamoška raz kúpila bielu myš a nazvala ,ho Fico,no on o tri dni otrčil kopytá.
  Každý zázrak trvá,len tri dni a mimochodom pán Prezident v kampani neurobil toho veľa,v podstate loboval za neho iný …… ako keby bol jeho hovorcom.Pán Premier ,ak opár rokov prehrá voľby,mohol by začať novú kariéru ako hovorca starších ludí,ktorý dosť často zabúdajú čo povedali pred troma dňami.Mimochodom aj mne je lúto ,že nevyhrala pani Radičová,veril som a dúfal som,že sa nám to podarí,ale milión ludí je veľmi-veľmi dobrý začiatok a pät rokov budeme sláviť naše vítazstvo.

 33. No mne bolo vlastne aj tak trochu jedno kto vyhral ale nech vie riadiť krajinu a dostať nás z nezamestnanosti. Možno budete pani Radičová niekedy v budúcnosti prezidentkou vy ale treba sa o to pokúsiť aj o 5 nasledujúcich rokov. Blahoželám pánovi Gašparovičovi ako ostatní.

 34. RADIČOVÁ 4EVER!!!!!!

 35. NextApache

  Hehehe, tiež pekný príklad idiocie voličov Radičovej. Aj tato Danica si myslí, že prezident riadi krajinu. Ešte že to nie je pravda. Na to by sa nehodil truľo gašparoviš a ani supersliepka Radičová.

 36. red spirit of slovakia

  ale, ale, ale… co to tu mame? naklonovanu tanicku rosovu! ona asi vymyslela teleport, alebo je vsade pritomna?

  spravodliva, moralna, slusna byvala kandidatka na urad prezidenta sr asi nie je az taka spravodliva, moralna a slusna, ako o sebe hovori… ak by bola, uz vcera sa vzda poslaneckeho mandatu

 37. NextApache

  Hehe, terazky sa prejavila Radičová ako vrchol cností, hehehe. Radičovú prichytili pri podvodnom konaní. Hlasovala za seba a iného poslanca. Srandovný omyl profesorky, čo nevie narátať do 2. Ona sa nepriznala sama, že sa pomýlila. Keby nebola prichytená, žiadne výčitky by nemala. Tvárila by sa ako vrchol všetkých cností, hehehe. Zlodej, keď ho chytia pri čine, tiž ľutuje, kaja sa, sľubuje,len aby bol trest čo najnižší. Radičová sa správa na vlas rovnako. Žvaní, že to bol skrat a podobné hlúposti.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s