Vy

Spýtaj sa nás, čo môžeš urobiť pre historické víťazstvo Ivety Radičovej v prezidentských voľbách v sobotu 4. apríla 2009! Využi svoje volebné právo, choď voliť a zober so sebou aj svoju rodinu a priateľov, pretože naša kandidátka potrebuje každý hlas. Práve ty rozhodneš o záverečnom výsledku. Napíš nám email, vítame každú pomoc, ktorá má rovnaký cieľ. Denne sa k nám pridávajú noví ľudia, ktorí chcú v najvyššej ústavnej funkcii charakterného a schopného človeka. Tu je našich 10 dôvodov, prečo volíme Ivetu Radičovú za prezidentku Slovenskej republiky.

Ku kampani sa hlásia ľudia z politickej ľavice, stredu aj pravice, a dokonca aj takí, ktorí sú už inak k politike apatickí. Medzi podporovateľmi sú známe a ozajstné osobnosti (Milan Lasica,  Oskar RózsaKristína Farkašová či Martin Bútora) aj – ako to nazval jeden diskutér vo fóre – „celkom obyčajní voliči-smrteľníci“ :-)

Potrebujeme pomoc najrôznejšieho druhu, vo veľkom aj v malom. Zíde sa nám každý priestor na internetovú a printovú reklamu, spriaznené tlačiarne (plagáty, letáky), výroba propagačných materiálov (odznaky a tak ďalej). No veľmi pomôže aj to, keď emailom upozorníš na kampaň Moja prezidentka svojich priateľov a známych. Alebo umiestni linku na svoj blog či webstránku a prispej k tomu, aby nás spoznalo viac voličov. Pozri si 3-minútový spot osobností Volíme radi aj náš bilbord a zverejni ho na svojom blogu. Ak chceš, radi ti emailom pošleme internetové bannery.

Kontaktuj nás na mojaprezidentka@gmail.com. Ďakujeme!

Web

Advertisements

78 responses to “Vy

 1. Držím palce. U mňa na webe máte vždy dvere otvorené.

 2. Majstri trapasov: Princ Philip vs. Gašparovič
  Princ Philip
  21.10.2008 14:58 – BRATISLAVA
  Manžel britskej kráľovnej Alžbety II. princ Philip je známy svojimi nezriedkavými spoločenskými faux pas a ironickým, miestami až cynickým zmyslom pre humor. Vojvodove nie príliš vhodné poznámky sú na verejnosti dobre známe a trápností sa dopúšťa na všetkých spoločenských akciách bez rozdielu. Princ Philip si zrejme bude veľmi rozumieť s hlavou slovenského štátu. Faux pas sa nevyhli ani Ivanovi Gašparovičovi.

  Niektoré princove PERLY:
  Pri návšteve v Pekingu varoval tam žijúcich britských študentov, aby sa tam nezdržiavali dlhšie, lebo budú mať šikmé oči.

  Bývalého nemeckého spolkového kancelára Helmuta Kohla raz oslovil “pán ríšsky kancelár”.

  Počas štátnej návštevy v Holandsku zrazu vyhlásil: „Pozrite sa na tých Holanďanov. Majú ksichty ako rite.“

  V Austrálii sa spýtal istého domorodca, či ešte stále strieľajú po sebe jedovatými šípmi. Opýtal sa to váženého profesora na univerzite.

  „Vy ste žena, však?”, spýtal sa kenskej domorodkyne, ktorá mu pri návšteve odovzdávala dary.

  Počas štátnej návštevy v Kanade mu hostitelia venovali kovbojský klobúk. Princ sa začudoval a odvetil: „Ďalší klobúk, načo mi bude? Alebo mi ho nechajte. Použijem ho ako črepník na kvetiny.“

  Jedného hosťa v Buckinghamskom paláci sa raz spýtal: „Načo je vám barla, keď sedíte v invalidnom vozíku?“

  V Indii si všimol fotografa, ktorý v snahe priniesť zaujímavé snímky vyliezol na strom, z ktorého vzápätí spadol a zlomil si ruku. Princ podišiel k nešťastníkovi a povedal: „Škoda, že ste si nezlomili aj penis.“

  Prezidentovi Nigérie (oblečenom v tradičnom moslimskom odeve): “Vyzeráte, akoby ste sa práve chystali do postele.”

  Domorodcom na Kajmanských ostrovoch: “Nie ste potomkami pirátov?”

  Dvanásťročný chlapec princovi povedal, že by chcel byť kozmonautom. Nato mu princ Philip odvetil: “To by si musel najprv riadne schudnúť.”

  V roku 1998 žiakom na škole Queen Anne v Berkshire, ktorí nosia krvavočervené uniformy: “Všetci vyzeráte ako Drakulove dcéry.”

  “Všetci hovorili, že musia mať viac voľného času. Teraz sa sťažujú, že sú nezamestnaní.” (počas recesie v roku 1981)

  Na návšteve domova pre hluchonemé deti vo waleskom Cardife podišiel k skupinke postihnutých detí, ktoré sedeli pri obrovskom bubne: „Nemožno sa ani čudovať, že sú hluché, keď počúvajú takéto bubnovanie.“

  Istému Britovi v Budapešti povedal, že tam určite nie je dlho, pretože by už mal veľké brucho.

  V jednej z edinburských tovární, kde zbadal nedbalo namontovanú skrinku na poistky, poznamenal: “Vyzerá to, akoby to robil Ind.”

  Ďalšie perličky vojvodu z Edinburghu si môžete prečítať v knihe Phila Dampiera a Ashleyho Waltona – Duke of Hazard: The Wit and Wisdom of Prince Philip (Dôvtip a múdrosť princa Philipa).

  Ivan Gašparovič
  Niektoré prezidentove PERLY:

  Pri prezidentskom sľube zamenil národnostné menšiny za národné, na stretnutí s rakúskym prezidentom vysvetľoval, že veľvyslanec v Maďarsku Juraj Migaš nie je expredseda parlamentu Jozef Migaš, ale “jeho bratranec Július Migaš”.

  Po stretnutí s chorvátskym prezidentom Stipem Mesičom hovoril o Srbsku, meno pápeža Benedikta zamenil za Dominika, Tonyho Blaira si pomýlil s Johnom Majorom.

  Faux pas si hlava štátu vyrobila aj po tragickej havárii vojenského lietadla v Hejciach. “Mali sa radovať za spoločným stolom. Bude radosť iná. Bude to smútok,” konštatoval vtedy prezident.

  Prezident sa neprejavil ani ako dobrý počtár. Polovicu z “miliardy a niekoľkých miliónov” skresal na “400 miliónov alebo tak nejako”.
  Zdroj : Aktuality.sk, ivis, dom,Webnoviny, Foto: TASR/AP, region.eu.sk

 3. Prezidenta Gašparoviča nie je ani nutné zosmiešňovať. Všetci naši prezidenti od boli buď nudní, alebo hlúpi; alebo oboje. P. Radičová možno neponúka výber, ako skôr jedinú možnosť úniku z tohto panoptika.

 4. anna gruskova

  Rada by som sa pripojila do zoznamu podporovateľov! Ďakujem!

 5. Patrik Juríček

  S pani Radičovou prišla do súčasnej slovenskej politiky snaha o znovuvybudovanie rebríčka spoločenskych hodnôt založených na morálke a slušnosti – závan duchovna a ideálov, ktoré tu na vrcholnych spoločenskych postoch absentovalo, z rôznych príčin, od roku 1994. Verím, že jej úspech vo voľbach môže byť pre slušných ľudí na Slovensku impulzom k tomu, aby sa takmer 20 rokov po Novembri 1989 znovu aktívne zapojili do verejného spoločenského diania a vytlačili z tohoto priestoru ožranov, špekulantov, podvodníkov a prázdnych populistov bez akejkoľvek vízie.

 6. Pekný deň.

  Občianské združenie “Mladí liberáli” podporujú za kandidátku na prezidentku Ivetu Radičovú. Je však Iveta Radičová skutočná liberálka…?

 7. Jasné, Ivetka je naša jednotka.

 8. Liberalka, konzervativec, vsetko je. Len, aby ju zvolili :))

 9. pekna stranka, taka prima civilna, nie strojena a este navyse propagujuca dobru, celkom aj liberalnu kandidatku, co mi vyhovuje, takze len tak dalej priatelia, pacite sa mi.

 10. pani profesorka Iveta Radičová je moja prezidentka

 11. Proč nemá paní Radičová více reklamy na http://www.youtube.com? Tam je to zadarmo a vidí to mnoho lidí. Snažte se proniknout i na tento web. Je to přátelská rada z Moravy:)

 12. Pani Radičova by nebola zlou prezidentkou, no hlas hlas dám svojemu favoritovi , ktorý je jasný vo svojích postojoch a ma vyprofilované názory….

 13. Pani Radičová má moju plnú podporu. Bude vynikajúcou prezidentkou.

 14. Vitam ochotu mladsich ludi,ktorich zaujima krajina a nevidim lepsieho kandidata ako p.Radicovu,po prezidentovi Havlovi konecne hlava statu na urovni a to tato kandidatka je.

 15. Karolína Ivanová

  Myslím si, že slovenské ženy by mali podporiť budúcu prezidentku pani Radičovú! Ona by ich mala adresne osloviť.Aby sme konečne počúvali a pozerali sa ne niekoho inteligentného, vzdelaného, vnímavého, pekného . Prečo by nás vo svete nemohla reprezentovať konečne takáto osoba a konečne žena na úrovni?! Všetko preto vo svojom okolí urobím, aby som sa nemusela pri pohľade ne obrazovku ďalej hanbiť! Osveta medzi nami ženami je potrebná, lebo si stále myslíme, že muži sú na takúto funkciu lepší!My ženy si myslíme, že proti mocenským piklom nič nezmôžeme.Opak je pravdou.

 16. Jaroslav Kadáš

  Verím, že na Slovensku je dosť slušných ľudí, ktorí veria, že aj prezidentom sa môže stať slušný človek.

 17. Juraj Kadáš

  Konečne nemusím voliť menšie zlo a ten papier budem do volebnej urny vhadzovať s radosťou!
  Verím, že Vám to vyjde, pani Radičová…

 18. Lubomir Poloni

  Držím palce. Rád Vás podporím vo voľbách!

 19. Drzim palce, konecne kandidat(ka) na prezidenta ako ma byt. Keby ste potrebovali pomoc s webom dajte vediet… rad by som aj ja nieco urobil pre Slovensko. Chcel by som vidiet viac takychto kampani pani Radicovej!

 20. martinlancik

  Mna len zaujima predkampan a samotna kampan p. Radicovej. Okrem online komunikacneho kanalu (facebook a tato stranka) sa v mediach objavuje pomerne minimalne, co sa samozrejme zrata vo volbach:-(

 21. Bez domu, Ivane mame ta už dosť!

 22. Ja si pamatam, ze pani Radicova este nedavno vyhlasovala, ze nebude kandidovat v tychto volbach za prezidenta, ze sa na to neciti. Tak preco teda tak rapidne zmenila nazor. To nie je zrovna najlepsie vykrocenie do kampane. Nemame istotu, ze po zvoleni opat nezmani nazory.

 23. Peter Maloch

  Týmto by som sa aj ja chcel pridať do zoznamu podporovateľov pani Radičovej.Čo viac ešte môžem pre Vás urobiť?Ďakujem a držím palce

 24. Kaťdý, kto to so Slovenskom myslí úprimne, nebude predsa znova voliť “menšie zlo” teda Mečiarovho pudlíka.

 25. Ani dobre neviem, kto to tá Radičová je. Určite ju voliť nebudem, ale aj tak by ma zaujímalo aký má volebný program. Takže navrhujem, aby ste namiesto všetkých tých absolútne nepodstatných informácii na túto stránku radšej umiestnili nejaké konkréty.

  Ináč sa mi zdá, že calá kampaň p. Radičovej je založená na demagógii.

 26. v ktorom štáte žiješ Adam?

 27. Čo mi ale nijako neodobera volicske pravo!

 28. Kto nepozná históriu, bude voliť komunistickú minulosť a schvaľovať dobu keď na Slovensko prichádzali demarche EU. Nastal čas, aby aj tu sa prejavila civilizovanosť, ako v iných krajinách kde dostali šancu ženy.
  Ak má byť politický systém demokraticky vyvážený, potom na jednom poste má byť druhá strana. Na tomto poste z navrhovaných majú morálne právo len pani I. Radičová alebo pán F. Mikloško.

 29. P. Radičová je síce sympatická dáma, ale neviem, čo má spoločné lezenie farárom do … spoločné so zmýšľaním liberála a slobodného človeka.

 30. aky je primitiv Gasparovic, tak isto mentalne schopna je aj pani Radicova, ktora sa necha predstavit ako prezidentska kandidatka v Aj Mudry Schybi na Markize…noze povedzte, kolko ste za to zaplatili, za tuto krasnu reklamu?

  Cela vasa kampan je zalozena na ociernovani sucasneho prezidenta pomocou vasich blizkych organizacii ako ODM, KDM…vase prave prave ruky hlupych a lahko ovplyvnitelnych zaslepencov, ktorych vekovy priemer moze byt 18 rokov a aj to prehanam…

  Co mi ponuknete vy? Myslite, ze som taky primitiv, ze vam naletim na tie vase trapne kecy s poharom vina v ruke? Boze moj, ako vam zrazu zalezi na ludoch, lebo potrebujete ich hlasy…hyena ste, nic viac…kde bola vasa ludskost, ked ste prijali tie vase socialne zakony…odobrali invalidom dochodky atd…nie som ziadny ficovolic, je to rovnaky klamar ako vas predseda dzurinda…

  mozte sa zadrhnut

 31. Eduard Žákovic

  Volím Ivetu Radičovú . Je sympoška a inteligentná žena . Držím jej palce bude určite pre Slovensko prínosom . Verím ,že vyhrá a vydrží nechutnosti premiera Fica a iných pohrobkov a rektálnych alpinistov komunizmu a jeho chapadiel.

 32. Eduard Žákovic

  Volím Radičovú !!!

 33. hm…preco nas otravujete aj na azete, sak v tomto nehoraznom holubniku koho ineho mam volit aku zensku co sama nevie co je to moralka.no bohuzial inakvejsi silnejsi neni, a zasa tu mame moznost mensieho zla, co si vlastne ani neuvedomuje svoju poziciu mensieho zla, si naivna teta? alebo mas niekoho peniazkoveho za chrbatikom? volit Ta budem, no ze na nejakom sukromnom portali dostanem pokakanu postu z radivoca.sk, a este ani odpovedat nemozem, to co ma znamenat, “dieta nase”? nie je to tak trosku uz pejorativne, cez portalik sa mrdat do sukromia ineho? vsak to by sa mohlo zdat hadam aj ako obmedzovanie seba, sa….
  PS: mate hroznu kampan!

 34. Saša Krýslová

  Ivetka, odzaciatku ti drzim palce a keby som ti mohla niecim pomoct,tak rada.
  Sasa

 35. Richard Jantoš

  Ja volím p. Ivetu Radičovú ! prečo? lebo to tu ešťe nebolo, slušnosť v politike, držím palce, DOKÁŽEME TO !

 36. Ukazuje sa, že neokomunizmuz sa adaptoval.
  Ľudia zabudli (?) (mladí o tom nevedia), že niekto sa hlásil k socializmu a že ho hlásal a obhajoval.
  Ľudia zabudli (?), že niekto je spojený a bol obhajcom doby, keď sa rozdával majetok štátu. Doby parlamentné noci rozhodovali o nedemokratickom smerovaní SR. Tá istá osoba sa smiala vtedy a smeje sa nám aj teraz, ďakujúc za hlasovnie v jeho prospech.
  Ak má odvahu a dostatok ľudskej morálky odstúpi a dá, aby ľudia rozhodli o skutočnej morálké (nezaťaženej minulosťou) medzi pani Radičovou a pánom Mikloškom. Oni sa nehlásili zo zištných dôvodov k politike v minulosti.
  Ak trpíte nostalgiou za minulosťou, ktorej súčasťou je aj pán Fico a preto sa verejne angažuje za pána prezidenta. Prečo??? Hľadajte odpoveď kam patril. Voľte ho!!!
  Voľte slušnosť, nie výsmech, nie zábudlivosť.
  Voľte nádej.

 37. Milan Lackovič

  Hoci je pani profesorka Radičová mojou kandidátkou na post prezidenta č. 1, v prvom kole som nevolil – a poviem aj prečo. V jednom z posledných slovných vyjadrení v televízii povedala, že bude preferovať hlavne mladých ľudí.
  Prezident totiž nesmie preferovať nijakú skupinu obyvateľstva, inak je to diskriminácia voči skupine druhej (muž – žena, mladý človek – dôchodca, Slovák – Róm, atď.). Aby som ja (a možno so mnou aj stovky iných) v druhom kole dali svoj hlas p. Radičovej, musela by svoje vyjadrenie uviesť na pravú mieru. Trochu mi prekáža aj slovo hlavne. Hlavne sú na puškách, slovenčina preferuje slovo najmä.

 38. Škoda, že Slováci žijúci v zahraničí nemohli voliť prostredníctvom zastupiteľských inštitúcií SR v zahraničí…..Patrím do tejto skupiny, preto som pricestovala domov a volila som – Radičovú. Hm, koľkí zahraniční Slováci nevolili, lebo nemohli pricestovať 21.marca na Slovensko? Myslím, že aj medzi nimi by mala Iveta podstatnú časť voličov…

 39. števo kontšek

  Som si istý, že naša Ivka zvíťazí. Samozrejme celá moja rodinka ju podporuje proti jánošíkom, a aj miesnych jánošíkov budem kopať ku jej podpore. Čaute a nebojte sa, hoci ten volebný zákon je ozaj pakovský, zvíťazíme. Keby mohli voliť naši ludia from abroad, isteže by jánošíci u nás nevyhrávali

 40. Anton Valachovič

  Pani Radičovú podporujem v prvom rade preto, lebo chcem mať na čele svojej krajiny charizmatického a rozhľadeného človeka, ktorý nás bude reprezentovať na úrovni, a nebudem sa zaňho musieť hanbiť. 4.4. máme veľkú šancu niečo zmeniť…zmeniť to k omnoho lepšiemu. Neprepasme túto šancu…pevne dúfam a verím, že nakoniec zvíťazí šarm, intelekt a sviežosť nad prvoplánovosťou, senilitou a obmedzenosťou.

 41. Miroslav Lukáč

  Slušný občan, nemusí byť slušným občanom? Pán Mikloško bol pre väčšinu občanov prototypom morálnosti a pod.Preto je šokujúce, keď vo voľbách prezidenta SR začal podporovať,podľa jeho slov,”človeka”,ktorý má podiel na všetkom Zle od roku 1989. On, i jeho šedá eminencia majú technické vzdelanie,ktorého základom je matematika. Preto sa nemôže tváriť, že nevie ako a v akých percentách vlastne podporí Ivana Gašparoviča.Jeho vlastné hlasy i jeho spolukandidátov sú exaktné čísla. Načo sa chce potom odvolávať? Súčet nepustí! Ak argumentuje liberalizmom pani Radičovej v jednej problemtike tak ako I.Gašparovič je na tej istej rovine.Vo všetkom ostatnom je medzi nimi priepastný rozdiel, ktorý Mikloško zotrel. Ako kresťan nemusí byť slušným občanom? V tom prípade založil na Slovensku Taliban a ublížil ostatným slušným kresťanom,ktorí vedie, aký je rozdiel medzi Radičovou a Gašparovičom.Už raz takýto zásadoví kresťania podrazili M. Dzurindu rozbitím vlády a predčasnými voľbami,aby nestihol zožať výborné ekonomické výsledky Slovenska a venovať ich Ficovi. Dnes robia títo “kresťania” to isté v prospech Gašparoviča.Boha im!!!

 42. Pani Radičová, všetci v Nitre Vám držíme palce a spoločne dúfame, že Slovensko sa uvedomí a budete nás reprezentovať, uvedomujeme si Vaše kvality a chceme aby ste boli naša prezidentka!

 43. drzim palce a volim

 44. V súčasnosti sa, bohužiaľ, zdržujem mimo Slovensko. Nemožem ísť teda k voľbám. Držím Vám palce a dúfam, že v druhom kole budete tým úspešnejším kandidátom (kandidátkou).

 45. Ivetka, držím palce, hlavne Ťa volím. Stanko určite lobuje za Teba vo vyšších sférach. :-)

 46. Mám pocit, že toto čítate. Mohli by ste osloviť starších občanov niečím takým, aby nezabudli na svoje deti a vnúčatá? Veď to robia pre ne tak nech konečne volia pre mladých resp. budúcnosť! Brnknite im na strunu. Držím prsty

 47. možte mi povedať,čím Vás tak presvedčila?slušná,intel…..taký je i jej protikandidát,to že ho spájajú s Mečiarom?a Iveta?čo tak keď bola ministerkou,nič neurobila pre invalidou…kupovanie hlasou Vám nič nehovorí,teraz je ticho,lebo vie dočoho ide a ten jej priateľ???stači pozreť web a zistite,že rok nepravom bral peniaze od socialnej poisťovne….nie je všetko zlato čo sa blyští…

 48. Volíme Ivetku a držíme palce aj do 2. kola!
  A dúfam, že slováci dostanú rozum… už by bolo FAKT načase!!!
  Myslite na svoju budúcnosť, na budúcnosť vašich detí, vnúčat… aj my, aj oni si zaslúžiaslušného človeka, za ktorého sa nebudú musieť hanbiť.

 49. Christiana

  Je skoda, ze sa z dovodu cesty v zahranici nebudem moct zucastnit druheho kola… No verim, ze aj bez mojej podpory bude zvolena ta spravna osoba

 50. ..som rada a budem ešte radšej ak to 4.4.dopadne v jej prospech..pardón v náš prospech:-))

 51. Pripájam sa k podpore pani Radičovej.

 52. Veľmi Vám držím palce pani Radičová. Prebookovali sme s kolegami letenky, aby sme Vás stihli prísť podporiť. Stojí to za to!

 53. Pani Radičová, myslíte si, že je reálne v našom štáte politicky obhájiť hodnoty, ktoré vyznávate? Pretože ak všetky tie krásne veci, ktoré hovoríte sú pravdou a Vy máte ten najčistejší úmysel, tak aj keď vyhráte, budete v tom sama ako kôl v plote. Máte podporu slušných, inteligentných ľudí a aký zázrak by to bol, keby sa čo len zlomok ich energie, nádeje a múdrosti dostal na čelo štátu. Ale je to vôbec v tomto štáte možné? ( Poznám toľko rozumných Slovákov, ale pýtam sa, vlády ktorého ľudu nás to potom zakaždým riadia, pretože ja taký ľud nepoznám.) Ak sa Vám to podarí, budem šťastný a budem to považovať za veľký krok tejto krajiny. Tým krokom ste Vy, máte môj hlas a aj keď je slabý a sotva postrehnuteľný, ide z hĺbky srdca a je to to najviac, čo môžem pre Vás a túto krajinu urobiť. Veľa šťastia.

 54. Jednoznačne treba zmenu !!!!!!!!!

 55. NEDOKÁŽEŠ TO, SOCKA!

 56. no, škoda, že mi zákon zakazuje podporiť našu kandidátku dôraznejšie….. pani Radičová má môj hlas…aj sympatie….konečne nevolíme menšie zlo…

 57. inak, pre FEI a ostatných…vysvetlí mi niekto, ako je to s tým “oberaním” invalidov? som baník…mám kolegov, ktorí mali pracovné úrazy a aj “úrazy” ale ani jeden neprišiel o “svoje” peniaze…..tak ako je to? z druhej strany..totálne hlúpy úradník (štátny) sa snaží obrať organizáciu, pre ktorú pracujem a aj Slovensko o cca 20 mil Sk len preto, že je skorumpovaný…. to sme kde?

 58. Vaše slová sú plné fráz, ste tu všetci zaslepení predstavou, že IR je lepšia ako tí pred ňou. Omyl, spomeňte si, ako ste podobne horlili za Dzurindu a ako ste sa sklamali. Utočíte na tých, čo majú iné názory, hádžete ich do jedného vreca, ste úbohí, ako tu ukazujete svoju nenávisť. IR nepomôže Slovensku, iba svojmu okruhu blízkych. Klame vás tu svojou prezentáciou. Cas všetko ukáže.

 59. p.Radičová má moju podporu!!!

 60. Magda, subjektívne sa sústredíš na jednotlivé osobnosti, nie na to čo konkrétne globálne tá ktorá politika Slovensku priniesla. Z tohoto dôvodu ja sklamaná Dzurindovou vládou vo všeobecnosti niesom, pretože oceňujem obrovskú zmenu, ktorú vyšťavenému rozkradnutému štátu priniesla po mečiarovom odchode, zároveň vidím ako z výsledkov danej práce potichu žije súčasná vláda, pričom žiadnou sebevýraznejšou zmenou k napredovaniu neprispela, napriek tomu ako strašne sa snaží národne a sociálne profilovať..
  Pokiaľ teda vyjadrujete svoje subjektívne sklamanie, vyjadrujte ho len za seba. Zaslepenosť je výsledkom nebrania do úvahy všetkých okolností, ignorovania faktov minulých aj súčasných a nerešpektovania širokého spektra názorov mimo toho vlastného + nedostatok rozhľadenosti. Toto vo všeobecnosti vlastnosťou Radičovej voličov nieje, Amen

 61. Ak sa pán Gašparovič sám priznal, že tu nejde o prezidenta, ale o koalíciu, v tom prípade musím povedať, že tu ide o boj medzi demokraciou a komunistickým populizmom. Ak to niekto nevidí, je mi ho ľúto. Rešpektujem a chápem, že pre mnohých p. Radičová nie je ideálnou kandidátkou, možno pre nich nie je ani prijateľnou, ale bohužiaľ, vyberáme z toho, čo je, a p. Radičová je v tomto súboji jednoznačne lepšia. Vôbec nechápem tých, čo nejdú voliť a majú z toho ešte dobrý pocit či nebodaj aj čisté svedomie. Tomu sa hovorí nezodpovednosť.

 62. Boh ochranuj Slovensko pred touto zenou (a hlavne ludmi co su za nou…)

 63. to Peter: Uz prosim ta prestan.

 64. Myslim, ze pani Radicova uz vyhrala. V kazdom pripade. V pripade zvolenia do funkcie prezidenta SR – ako alternativa voci necinnosti a nemoralnosti terajsieho prezidenta. I v pripade nezvolenia – ako buduca silna liderka opozicie a protipol sucasneho politickeho diletantizmu a arogancie moci. (Snad ten Miki raz odstupi aj sam).

 65. to Tomas: Boh nas ochranil.amen :)

 66. Rad by som v prezidentskej funkcii videl zenu ale nie p.Radicovu mne osobne je nesympaticka ako zena aj ako clovek mam 33 rokov neviem cim si vraj ziskala mladych asi organizovanim koncertov :) inak fakt netusim co im mohla ponuknut.Ja osobne som nevedel ze nejaka Radicova existuje do doby ked sa stala “ministerkou” neviem s ktorej paty ju vytiahli.Co sa tyka jej vyhry asi mate problem s ratanim pretoze percenta a pocet obyvatelov ktory ju nevolili jej dali jasne najavo co si myslia o nej a jej “polityke”a p.Radicova podla vacsiny obyvatelov SR prehrala.Netvrdim ze p.Gasparovic je moj ideal ale som rad za to ako to dopadlo.V diskusiach bola slaba cakal som ze skor bude na tom slapsie druhy kandidat opak bol pravdou.Proste nic nove neponukla nejaku zmierovaciu polityku a apelacie starej damy na mladych volicov si moze dat akurat do vytriny.Mimo toho p.Lipsic sa zase vyznamenal s tym komentarom povolbach vraj druheho kandidata volili len paraziti a on zastupuje tu lepsu cast slovenska.Za svoj neuspech sa moze podakovat aj ludom co vo volbach stali za nou.

 67. Žijem v zahraničí a teším sa, že z mojich daní nemusím povinne sponzorovať pána prezidenta či vládu, ktorá rozhadzuje štátne peniaze na ľudí, ktorí sí hovoria Slováci a nevedia ani po slovensky:-) počnúc pánom Slotom a končiac mnohými, čo píšu na túto stránku. Že, melo?

 68. okej ludia, ideme zalozit mojapremierka.sk? :):):)

 69. Karolinka chvala bohu ze zijes v zahranici >)

 70. Lebo keby si volila a nekecala este by to nakoniec vyhrala a to by som potom v zahranici zil ja :) sleduj obsah nie formu o tom ako niekto pise mozno dolu hlavou mozno prave uteka na autobus a pise na mobile a podobne blbinky vies velke O vsimaj si to co treba aj to ze vyhral p.G

 71. Chvalabohu, sme si zvolili Gasparovica, lebo to co robi Radicova v poslednej dobe, hlavne porusovanie zakona pri hlasovani v NR SR, je hanba vsetkym slusnym ludom a hlavne sa za nu hanbia vsetych milion volicov (my ostatny sme to tusili, ze ine rozprava a ine kona). A okrem toho, sice sa priznala, ale aby vyvodila osobnu zodpovednost a odisla z NR, tak to nie, to si pocka az co povie imunitny vybor. To bolo reci v kampani, o slusnosti v politike, o zodpovednosti, … . Mozme podakovat vsetkym ktory ju nevolili, aspon sa nemusime hanbit a bat, co vyvedie.

 72. Chvalabohu za slusneho Gasparovica, Fica, Slotu a dalsich zlodejov! Uz som sa bal, ze by sme mohli byt civilizovanou krajinou, ale posledne dni ukazali, ze nastastie je vsetko v poriadku, mozno budeme aj druhym Mongolskom. Pozdravujem vsetkych vypatlanych gasparoidov a ficofilov!

 73. Tak zaryty radicovec ako miro, su (boli) uz len babky-demokratky. Dufam, ze ostatny si uz otvorili oci, a vidia, ze sme si nastestiezvolili mensie zlo. Preco je Radicova este poslankynou, preco sa nezdala mandatu, ked mala plnu hubu predvolebnych slubov o slusnosti a kulture v politike? A tie jej vyroky: ak nebudem predsednickou SDKU odidem z politiky, a o par dni uz bola rada, ze je Dzurindovym poskokom.

 74. Chudak volic! Je mi ta fakt luto, takych ako ty vo svete obchadzaju oblukom. Nie som fanusik Radicovej, ale rozhodne nepodporujem tuto zlocinecku vladu na cele s totalne nemoznym prezidentom. Ak nevidis, co sa tu deje, tak asi nic ine nepoznas. Uprimnu sustrast.

 75. Konec ne sa vyfarbila ta jej cista polityka :)
  Este ze ma okolo seba ludi co maju nieco v hlave a zdrhla skor ako by ju vyhodili takto ma aspon malu sancu sa za rok dostat nazad len neviem ci by mala.Este ze podla medii teraz o nic nejde :)Teraz to bolo ludske zlihanie a este bude hrdinka ze sa vzdala mandatu sama je to smutne ale je to tak.

 76. Presne sa potvrdilo, co sme my, triezvo uvazujuci od nej cakali: Zahrala to na populisticku kartu, a ked to uz mala vsetko spocitane, tak odstupila. Taka vypocitava, ze je to az hanba. ale na druhej strane, moze sa preslavit zdomacnenim svojho mena: Podvadzas ako radicova.

 77. Pozdravujeme pani “co je vlastne zac” Zmajkovicovu a vsetkych dalsich, ktori tak krasne ukazali, ako nedokazu prijat nieco, co je im na kilometre vzdialene! Len tak dalej!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s